dkk - kolejowa 11 - program

Dyskusyjny klub książki

sygnet

Jeśli kochasz czytać i rozmawiać o książkach, to Dyskusyjny Klub Książki jest dla ciebie idealnym miejscem. Zapraszamy serdecznie na spotkania, na których możesz na przykład, podzielić się swoimi opiniami, spostrzeżeniami i emocjami związanymi z literaturą.

Każde spotkanie to inny temat do dyskusji i poznania nowych autorów, dzieł, czy całych gatunków literackich. Oprócz tego pomiędzy uczestnikami rozgorywa gorąca dyskusja na temat ostatnio przeczytanych pozycji i nowości wydawniczych. Dlatego wszystko odbywa się przy dobrej i przyjaznej atmosferze.

Przede wszystkim, na naszych spotkaniach nie ma znaczenia, czy czytasz dużo czy mało, czy lubisz klasykę czy fantastykę, czy wolisz papier czy e-book. Najważniejsze, żebyś miał ochotę na ciekawą rozmowę i wymianę poglądów. Podsumowując, nauczysz się czegoś nowego, poszerzysz swoje horyzonty i znajdziesz inspirację do kolejnych lektur. Dlatego dołącz do nas i odkryj magię Dyskusyjnego Klubu Książki!

Spotkania prowadzi Beata Zahn

Zajęcia: trzecie soboty miesiąca o 12:00

Koszt: bezpłatnie

 

UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

sygnet

Kontakt

Patryk kuś

Koordynator

p.kus@zielonka.pl

sygnet

Jakub Kędzierski

Specjalista ds. promocji

j.kedzierski@zielonka.pl

sygnet

AGATA DOMŻAŁ

Graficzka

_

sygnet

Martyna Matuszak

Specjalistka ds. animacji i organizacji imprez

m.matuszak@zielonka.pl

Follow us

Kolejowa 11

Skip to content