Joga kundailini

Czuła Joga

sygnet

Czuła joga z elementami kundalini i yin jogi.

Joga to nie tylko ćwiczenie fizyczne, ale także duchowe. Dlatego zapraszamy Cię do praktyki jogi, podczas której odżywimy się ruchem, prawidłowym oddechem i wibracją dźwięku. Przede wszystkim, to czas, żeby z czułością połączyć się ze swoim ciałem i wsłuchać się w jego głęboką mądrość.

Po pierwsze Joga wzmacnia nasz organizm i koi umysł. Po drugie, uwalnia stres i napięcie, odblokowując swobodny przepływ naszej energii witalnej. Wreszcie po trzecie, przynosi nie tylko siłę i elastyczność, ale też wyciszenie i wewnętrzną harmonię. To też zaproszenie do medytacji, ćwiczenia uważności, by na co dzień łatwiej nam było zakorzenić się w tu i teraz.

Spotkajmy się na macie i odkryjmy razem piękno jogi. Dlatego na naszych zajęciach poznasz różne style i techniki jogi, dostosowane do Twojego poziomu i potrzeb. Nauczysz się prawidłowej postawy, oddechu i relaksacji. Doświadczysz, jak joga wpływa na Twoje ciało, umysł i emocje. Zyskasz większą świadomość siebie i swojego otoczenia. Joga to nie tylko sposób na poprawę kondycji, ale także na lepsze życie. Dołącz do nas i poczuj różnicę!

Spotkajmy się na macie

Prowadząca: Agata Dylak

Zajęcia: 

  • wtorki: 19:00

Koszt:

  • pojedyncze zajęcia: 40zł

  • w karnecie: 35zł

Jeśli chcesz do nas dołączyć napisz SMS lub zadzwoń: 601 644 709

zielonka, kultura, kolejowa 11, joga

sygnet

Kontakt

Patryk kuś

Koordynator

p.kus@zielonka.pl

sygnet

Jakub Kędzierski

Specjalista ds. promocji

j.kedzierski@zielonka.pl

sygnet

AGATA DOMŻAŁ

Graficzka

_

sygnet

Martyna Matuszak

Specjalistka ds. animacji i organizacji imprez

m.matuszak@zielonka.pl

Follow us

Kolejowa 11

Skip to content