Klub Czytających rodzin - kolejowa 11

Klub Czytających Rodzin

sygnet
Klub Czytających rodzin, to nowa inicjatywa w naszym mieście, skierowana do rodziców i dzieci, którzy chcą wspólnie odkrywać świat literatury. Jeśli chcesz zaszczepić w swoim dziecku miłość do czytania i spędzić z nim jakościowy czas, to zapraszamy cię do klubu czytających rodzin.  Na spotkaniach będziemy czytać książki dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci, rozmawiać o nich, bawić się i uczyć. Naszym celem jest propagowanie czytelnictwa oraz integracja środowiska lokalnego.

Pierwsze spotkanie klubu odbyło się 19 listopada. Niedługo ogłosimy termin grudniowego spotkania. Tematyką będzie poezja dziecięca. Poczytamy kultowe wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima oraz innych poetów. Zachęcamy do zabrania ulubionych książek.

Wstęp wolny!

Klub czytających rodzin to nie tylko okazja do wspólnego czytania, ale także do poznania innych rodzin i nawiązania przyjaźni. Na spotkaniach możesz wymienić się swoimi doświadczeniami, poradami i pomysłami związanymi z wychowaniem i edukacją dzieci. Możesz też dowiedzieć się, jakie książki czytają inni i znaleźć inspirację do kolejnych lektur. Klub czytających rodzin to także świetna zabawa i relaks. Możesz się wyrazić, poczuć rytm i humor, a także odkryć nowe słowa i obrazy.

Dołącz do nas i odkryj magię klubu czytających rodzin!

sygnet

Kontakt

Patryk kuś

Koordynator

p.kus@zielonka.pl

sygnet

Jakub Kędzierski

Specjalista ds. promocji

j.kedzierski@zielonka.pl

sygnet

AGATA DOMŻAŁ

Graficzka

_

sygnet

Martyna Matuszak

Specjalistka ds. animacji i organizacji imprez

m.matuszak@zielonka.pl

RODO

Follow us

Kolejowa 11

Skip to content