Klub Czytających rodzin - kolejowa 11

Klub Czytających Rodzin

Kolejowa 11, Kultura, Klub Czytających Rodzin Zielonka

sygnet
Klub Czytających Rodzin, to nowa inicjatywa w naszym mieście, skierowana do rodziców i dzieci, którzy chcą wspólnie odkrywać świat literatury. Dlatego, jeśli chcesz zaszczepić w swoim dziecku miłość do czytania i spędzić z nim jakościowy czas, to zapraszamy cię do klubu czytających rodzin.  
 
W naszym klubie będziemy czytać książki dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci, rozmawiać o nich, bawić się i uczyć. Przede wszystkim celem jest propagowanie czytelnictwa oraz integracja środowiska lokalnego.

Pierwsze spotkanie klubu odbyło się 19 listopada. Od tego czasu spotykamy się regularnie przynajmniej raz w tygodniu. Czytaliśmy już chociażby kultowe wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima oraz innych poetów. Zachęcamy Was do zabrania ulubionych książek.

Wstęp wolny!

Nasze spotkania to nie tylko okazja do wspólnego czytania, ale także do poznania innych rodzin i nawiązania przyjaźni. Na spotkaniach możesz wymienić się swoimi doświadczeniami, poradami i pomysłami związanymi z wychowaniem i edukacją dzieci. Możesz też dowiedzieć się, jakie książki czytają inni i znaleźć inspirację do kolejnych lektur. Podsumowując, Klub czytających rodzin to także świetna zabawa i relaks. Co więcej, razem znami poczujesz rytm i humor, a także odkryjesz nowe słowa i obrazy.

Dołącz do nas!

sygnet

Kontakt

Patryk kuś

Koordynator

p.kus@zielonka.pl

sygnet

Jakub Kędzierski

Specjalista ds. promocji

j.kedzierski@zielonka.pl

sygnet

AGATA DOMŻAŁ

Graficzka

_

sygnet

Martyna Matuszak

Specjalistka ds. animacji i organizacji imprez

m.matuszak@zielonka.pl

Follow us

Kolejowa 11

Skip to content