Impro - program

Warsztaty IMPRO

sygnet
Jeśli lubisz teatr, ale nie chcesz się ograniczać do gotowych scenariuszy, to warsztaty impro są dla ciebie!
 

Warsztaty impro to zajęcia, na których uczysz się tworzyć historie na scenie bez żadnego przygotowania. To świetny sposób na rozwijanie kreatywności, spontaniczności i poczucia humoru. Podczas warsztatów impro poznasz podstawowe techniki improwizacji teatralnej, takie jak budowanie scen, kreowanie postaci i relacji, współpraca z partnerami i reagowanie na propozycje publiczności.

Zajęcia to nie tylko nauka improwizacji teatralnej, ale także świetna zabawa i okazja do poznania nowych ludzi. Na warsztatach impro nawiążesz przyjaźnie z innymi uczestnikami, z którymi będziesz wspólnie tworzyć sceny i historie. Będziesz mógł się wyrazić, pokazać swoją osobowość i emocje, a także odkryć nowe strony siebie. Warsztaty, to także doskonały trening dla umysłu i ciała. Poprawisz swoją pamięć, koncentrację, refleks i wyobraźnię. Zwiększysz swoją pewność siebie, komunikatywność i asertywność. Nauczysz się lepiej radzić sobie ze stresem, lękiem i krytyką. 

Warsztaty impro są prowadzone przez Jakuba Pilcha, doświadczonego improwizatora i instruktora, który od 2012 roku zajmuje się tą formą teatru. 

 
 
 

Warsztaty impro są otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczenia. Nie musisz umieć grać ani śpiewać, wystarczy, że masz ochotę spróbować czegoś nowego i zabawnego.  

Udział w warsztatach jest darmowy, dlatego nie obowiązują zapisy, ale będzie super jeśli dasz nam wcześniej znać, że chcesz dołączyć 😉

sygnet

Kontakt

Patryk kuś

Koordynator

p.kus@zielonka.pl

sygnet

Jakub Kędzierski

Specjalista ds. promocji

j.kedzierski@zielonka.pl

sygnet

AGATA DOMŻAŁ

Graficzka

_

sygnet

Martyna Matuszak

Specjalistka ds. animacji i organizacji imprez

m.matuszak@zielonka.pl

Follow us

Kolejowa 11

Skip to content