Planszówki - program

Planszówki
na kolejowej

sygnet

Planszówki w Kolejowej 11, miejscu kultury w Zielonce

Lubisz planszówki? Więc nie możesz przegapić naszych spotkań w Kolejowej 11! Raz w miesiącu zapraszamy cię na planszówkową imprezę, gdzie możesz zagrać w swoje ulubione gry lub poznać nowe. Innymi słowy, nie ważne, czy lubisz strategie, przygodówki czy gry rodzinne – tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie. Potem niech się nikt nie zdziwi, jeśli usłyszy: “Stoisz trzy kolejki”, “Płacisz 500k” czy “Makao, po makale” – to znak, że gra się rozkręca 😀  

Co więcej, jeśli chcesz spróbować czegoś innego, to mamy dla ciebie niespodziankę. Na miejscu jest dostępna konsola Xbox, na której możesz pograć w różne gry wideo. To świetna okazja, żeby zobaczyć, jak planszówki przenoszą się na ekran.

Podsumowując – przyjdź z przyjaciółmi i baw się dobrze przy planszówkach i Xboxie. Potem jeśli nie zdążysz skończyć rozgrywki, to nie martw się. Możesz wypożyczyć grę do domu z zielonkowskiej biblioteki. Do zobaczenia na planszówkowej imprezie w Kolejowej 11!

Spotykamy się w ostatnie piątki miesiąca od 16:00 do 22:00.

UWAGA!
Dodatkowo udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

sygnet

Kontakt

Patryk kuś

Koordynator

p.kus@zielonka.pl

sygnet

Jakub Kędzierski

Specjalista ds. promocji

j.kedzierski@zielonka.pl

sygnet

AGATA DOMŻAŁ

Graficzka

_

sygnet

Martyna Matuszak

Specjalistka ds. animacji i organizacji imprez

m.matuszak@zielonka.pl

Follow us

Kolejowa 11

Skip to content