Jam Session - program

JAM SESSION

sygnet

Jeśli kochasz muzykę i chcesz się nią dzielić z innymi, to jam session jest dla ciebie idealnym miejscem!

Jam session to spotkania, na których grupa muzyków wspólnie improwizuje, łącząc różne style muzyczne. I tak też jest na Kolejowej 11, gdzie odbywa się ta inicjatywa. Gitarowe riffy łączące się z rymami hip hopu, ciepłym brzmieniem cong i metalicznymi uderzeniami talerzy perkusyjnych? Takie połączenia możesz usłyszeć na Jamie. Wszystko w przyjemnej i przyjacielskiej atmosferze. Więc jeśli grasz lub śpiewasz, lub to i to, to… bardzo zapraszamy!

Jam session to nie tylko okazja do pokazania swoich umiejętności i pasji, ale także do nauki od innych i inspiracji.  Możesz tu poznać nowych ludzi, z którymi będziesz wspólnie tworzyć muzykę. Możesz też spróbować nowych instrumentów, gatunków i technik. Jam session to także świetna zabawa i relaks. Możesz się wyrazić, poczuć rytm i emocje, a także odkryć nowe brzmienia i harmonie.

Zapraszamy z własnymi instrumentami, ale jeśli nie masz, to nie przejmuj się. Na pewno ktoś podzieli się z Tobą sprzętem, lub możesz spróbować sił za mikrofonem 😉 Daj z siebie tyle, ile chcesz i potrzebujesz, stawiamy na otwartą i bezpieczną atmosferę. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkujący czy zaawansowany, czy grasz rock, jazz czy rap. Ważne, żebyś miał ochotę na wspólną improwizację i dobrą zabawę. Dołącz do nas i poczuj magię jam session!

Zajęcia: najbliższe spotkanie odbędzie się 7 grudnia o 20:00

Koszt: bezpłatnie

UWAGA!
Udział w wydarzeniu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia.

kolejowa 11, zielonka, kultura, jam session, warszawa

sygnet

Kontakt

Patryk kuś

Koordynator

p.kus@zielonka.pl

sygnet

Jakub Kędzierski

Specjalista ds. promocji

j.kedzierski@zielonka.pl

sygnet

AGATA DOMŻAŁ

Graficzka

_

sygnet

Martyna Matuszak

Specjalistka ds. animacji i organizacji imprez

m.matuszak@zielonka.pl

Follow us

Kolejowa 11

Skip to content